Випадкове фото

Свята

Реклама

Канікули, канікули – радіє дітвора. До нас прийшли канікули! Канікули, ура!

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. І наш санаторій надає чудовий літній відпочинок для дітей Сумської області, перебування в якому стало для них яскравою та корисною частиною літніх канікул. Як не намагалася погода ставати на перешкоді відпочинку, веселощам, сміху, конкурсам, змаганням не було меж. Кожного дня була якась цікавинка.

 

Всіма барвами літа переливались мильні кульки на Святі дитинства. Кожен мав змогу відчути себе

магом та чарівником.

 

 

 

 

 

Із задоволенням діти брали участь в проведенні конкурсів, змагань, екскурсій.

Свою фантазію та творчі здібності змогли проявити в конкурсі малюнків на асфальті, у створенні експозицій з природнього матеріалу, виставці букетів.

Багато цікавого про роботу пожежних дізнались під час екскурсії до пожежної частини  і стали мріяти про цю цікаву та іноді надзвичайно небезпечну чоловічу професію.

«Здоровим будеш – все забудеш» - гасло оздоровчої зміни червня. Спортивні змагання, естафети, турніри  та чемпіонати  допомогли виявити найспритніших, найшвидших, найсильніших. Своїм вмінням боротися, швидко бігати, виконувати незвичні завдання діти довели, що козацькому роду нема переводу.

Пісню не тільки можна співати, казку – читати: їх можна інсценувати. І дітвора перевтілювалася в акторів, героїв пісень, казок.

Святковий концерт до Дня медичного працівника, музична програма «Алло, санаторій шукає таланти»,  Свято іменинників та інші конкурсно-розважальні програми  були насичені піснями, танцями і були цікавими кожній дитині не залежно від віку. 

А наприкінці зміни всі дружньо пішли у туристичний похід, де на дітвору чекали ігри та печена картопля.

З новими враженнями та гарним настроєм роз’їхались діти по своїх домівках, а колектив санаторію зустрів для профілактичного лікування та оздоровлення нових дітей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити