Випадкове фото

Свята

Реклама

Послуги

Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій забезпечує санаторне лікування відповідно до сучасних вимог медичної науки, методик комплексної терапії відновного лікування та ефективного використання наявної матеріальної бази закладу, що включає:

  • проведення профілактики туберкульозу (первинної – неінфікованим дітям і підліткам з вогнищ туберкульозної інфекції для попередження зараження і захворювання туберкульозом; вторинної – з метою попередження розвитку захворювання на туберкульоз раніше інфікованих осіб);
  • проведення комплексного і повноцінного лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань з максимальним використанням природних лікувальних ресурсів, традиційних та нетрадиційних методів відновного лікування з метою закріплення результатів, досягнутих на госпітальному етапі, ліквідації залишкових явищ оперативних втручань, травм, скорочення періоду відновлення порушення функцій та запобігання переходу психологічного процесу у хронічний перебіг;
  • розроблення і впровадження в установленому порядку нових ефективних методик діагностики та лікування;

тренажер

В нашому санаторії діти, крім природних лікувальних ресурсів (повітря насичене фінтоцидами сосни, сонячні ванни, прогулянки, та інше), отримують повноцінне оздоровлення.
По-перше: правильно організований режим дня та повноцінне харчування розраховане на дітей з ослабленим імунітетом ( тобто підвищена кількість калорій). Якщо дитина має супутнє захворювання, то раціон формується відповідно до вимог її хвороби.
Харчування п’ятиразове: сніданок з 8.30-9.30, другий сніданок 11.00, обід 13.30-14.30, полуденок 16.30-17.00, вечеря 19.00-20.00. Другий сніданок складається з фруктів, полуденок – солодке та соки.
По-друге: лікувальна фізкультура – дозволяє дитині правильно розвиватись та допомагає запобігти розвитку сколіозу, простудних захворювань, покращує реабілітацію після тяжких хронічних захворювань і т.д.. Масаж, користь якого не повинна викликати сумніву.

По-третє: фізіотерапевтичніичні методи лікування. УВЧ, УФО, лазеротерапія, магнітотерапія, солюкс, лікування ультразвуком, електрофорез, інгаляції та багато іншого, можна отримати у нашому фізкабінеті.

фізкабінет
Фітотерапія – широко використовується в нашому закладі. Це могутній лікувальний засіб народної медицини, що вимагає серйозного наукового підходу. Лікарські трави попереджають і усувають ускладнення при прийомі антибіотиків, гормонів і хіміопрепаратів. Фітотерапія ефективна при лікуванні бронхіальної астми, виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічної пневмонії і цілого ряду інших важких, "невиліковних" хвороб.
Лікарські трави не тільки зупиняють, але і піддають зворотному розвитку запалення на будь-якій стадії. При цьому лікування травами не завдає шкоди організму, а тільки дає одужання.
До речі всі ці процедури зовсім безкоштовні.
Якщо ваша дитина захворіла під час перебування в санаторії, вона отримає кваліфіковану допомогу та лікування.