Випадкове фото

Свята

Реклама

Школа

Структурним підрозділом санаторію є загальноосвітня школа 1-3 ступенів, працює 26 вчителів і вихователів.
Школа розрахована на 110 учнів 1-11 класів (віком до 18 років) і працює за програмами Міністерства освіти та науки України, та за навчальними планами загальноосвітньої школи з українською мовою. Всі класи працюють в режимі п’ятиденного робочого тижня в одну зміну. Тривалість уроків 35 хвилин. Тривалість перерв 10, 15, 30 хвилин.
Чотири початкових класи розташовані на першому поверсі шкільного приміщення, 5-11 класи – на другому.

в школі

В школі створені всі умови для успішної праці вчителів і їх учнів. Панує доброзичлива атмосфера хороший психологічний клімат, проводиться велика робота по естетичному оформленню шкільного приміщення.
До послуг молодших дітей – ігрова кімната, в якій є дім для ляльок, ляльки, автодром, конструктори та різноманітні іграшки.

мастер-клас порбки з солоного тіста
Якщо любите співати, або танцювати – в музичній залі високоякісне обладнання. Постійно діюча студія «Алло ми шукаємо таланти», допоможе розкритись вашим здібностям. Проводиться багато концертів, конкурсів і обов’язково дискотеки.

тиждень математики, виступ "Одного разу в греції"

Більш до вподоби заняття спортом? Будь ласка до спортивної зали! Спортивний гурток «Буду чемпіоном» допоможе вам бути завжди в гарній формі.

переможці "Веселих стартів", брали участь діти та дорослі
Комп’ютерний клас налічує десять комп’ютерів. Кожен день діти мають можливість освоювати ПК та грати в ігри.
Діти які знаходяться в санаторії діляться на чотири загони. Перший – найстарші, четвертий – наймолодші. Для кожного загону є своє місце для спілкування, обладнане телевізором та DVD.

Влітку функціонує спортмайданчик. Майже щодня прогулянки до річки. Водні закалювання в відкритому водоймі сприяють підвищення опору організму.

спортмайданчик

Дитина може звернутись до кваліфікованого психолога, який працює при школі. Вашу дитину завжди вислухають та нададуть допомогу.
Санаторій як медико-педагогічна система забезпечує комплексне співробітництва медичних працівників, педагогів, психолога спрямоване на навчання виховання і розвиток дітей на основі збереження і зміцнення здоров’я всіх учасників цього процесу.