Випадкове фото

Свята

Реклама

Будьмо знайомі

Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій розташований в лісовій зоні в мальовничому сосновому бору, що знаходиться у відстані 5 км від центру міста Шостка.

НАШ САНАТОРІЙ

Санаторій заснований у 1961 році як заклад для лікування дітей з активними формами туберкульозу в фазі затухання, а також для дітей із групи ризику.
Найкращі результати лікування у дітей спостерігаються у місцевих кліматичних умовах, так як діти погано переносять дальні переїзди, важко акліматизуються і для них немає позитивного значення переміна обстановки і клімату. Клімато – метеорологічні фактори в районі санаторію прийнято відносити до щадящих, які ставлять дитячий організм в умови максимального комфорту. Літо – помірно тепле, зима – м’яка.

Територія санаторію складає 3,2 га. Шлях до санаторію з твердим покриттям. Будівлі спального корпусу та школи – двоповерхові, з’єднані теплим переходом. В приміщення спального корпусу розташовані палати, пости чергових медсестер, ординаторська, їдальня і ряд лікувальних кабінетів: маніпуляційний, кабінет фітотерапії, лікувальної фізкультури, функціональної діагностики, ізолятор, кімната прийому дітей та кабінет головного лікаря.

м'який куточок

Дітей санаторію обслуговують шість лікарів, двадцять медсестер, двадцять молодших медсестер. Такий штат медичних медпрацівників дозволяє цілодобово дбати про маленьких пацієнтів. У санаторії проводяться широкі оздоровчі заходи, які спрямовані на зміцнення здоровя, підвищення опору організму дітей та повне клінічне одужання.
При санаторії діє школа. Навчання здійснюється за програмами Міністерства освіти і науки України та загальноосвітніх шкіл. Державна підсумкова атестація у випускних класах здійснюється за результатами річного оцінювання.
Адміністрація, медичний та педагогічний колектив нашого закладу намагаються створити таку систему лікування та навчально-виховної роботи, яка б дозволяла максимально оздоровити дітей, розвиваючи при цьому здібності і таланти учнів.