Випадкове фото

Свята

Реклама

Низький уклін людському добру.

Ось і закінчились веселі хороводи біля ялинки, подарунки, різнокольорові феєрверки – час новорічних свят. Дітлахи попрощалися з ялинкою та Дідом Морозом до наступного  року.

Весело та цікаво проходили свята і в Шосткинському обласному дитячому протитуберкульозному санаторії.

Цього року до наших дітей завітав щедрий і багатий Святий Миколай. А щедрим він був тому, що є на світі добрі люди, які вміють дарувати іншим щастя. Духовність свята, чудовий настрій подарунками та щирими побажаннями підтримали настоятель Храму Пресвятої Богородиці протоієрей Ігор Драбатюк, відповідальний за роботу з молоддю в Шосткинському благочині протоієрей Володимир Казмірук, представники християнської міжнародної місії АГАПЕ.

 

Цікаве незабутнє новорічне свято з хороводами, конкурсами, подарунками та відвідуванням циркової вистави організувала громадська організація ШКІД.

Хочеться висловити щиру подяку всім спонсорам, що завітали з подарунками – народному депутату України Молотку Ігорю Федоровичу, представникам політичної партії «Удар», Благодійному фонду «Життя» під керівництвом Жуковського Олега  Валентиновича, магазину «Віват, канцелярія» в особі Сидоренко Олександра Федоровича.

Приємною несподіванкою став прихід до санаторію учнів загальноосвітніх шкіл №8 та №4, які подарували учням такі необхідні зошити, ручки, альбоми та інше шкільне приладдя.

Новий рік – це свято дітвори, свято сподівань і чарівності. І кажуть, що в Новий рік загадаєш, те обов’язково і здійсниться. Кожна дитина загадує  собі тільки добре і найзаповітніше. Приємно було спостерігати за хлопчиками та дівчатками, які під час Новорічних свят загадували бажання, співали, танцювали і просто від душі веселилися.

Щиросердно дякуємо цим добрим, безкорисливим людям за радість свята. Нехай Всевишній дарує Вам довгі і щасливі роки життя, міцне здоров’я, радість від кожного прожитого з користю для людини дня. Добра Вам і благополуччя у ваших гарних починаннях.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити