Випадкове фото

Свята

Реклама

Про препарат Діаскінтест

Про препарат Діаскінтест

Діаскінтест ® - інноваційний внутрішньошкірний діагностичний тест, в основі якого лежить - комбінація з двох рекомбінантних білків (ESAT6/CFP10), які відсутні у M.bovis BCG і більшості непатогенних мікобактерій, за рахунок чого тест має високу чутливість і специфічність. Техніка постановки та обліку результатів (наявність і вимір папули через 72 год після реакції) ідентичні пробі Манту, що робить його використання зручним для медперсоналу лікувальних установ.

Тест дозволяє чітко диференціювати імунні реакції, зумовлені інфекцією M.tuberculosis, поствакцинальний імунітет (БЦЖ) і неспецифічні реакції, що виникають при інфікуванні непатогенними мікобактеріями.

Діаскінтест ® був розроблений групою фахівців НДІ молекулярної медицини Московської Медичної Академії ім. І.М. Сєченова під керівництвом академіка РАМН і РАН Пальцева М.А. і професора Кисельова В.І.

 

Діаскінтест - це діагностичний препарат для використання у фтизіатрії. Діаскінтест офіційно визнаний МЗСР РФ в якості засобу для діагностики туберкульозу у дорослих та дітей старше одного року.

На відміну від стандартного туберкуліну, який використовується при постановці проб Манту і Пірке, Діаскінтест відрізняється більш високою чутливістю і специфічністю. Це дозволяє застосовувати Діаскінтест в тих випадках, коли звичайна проба Манту дає сумнівні результати.

Діаскінтест не є повною заміною пробі Манту, так як не реагує на поствакцинальний імунітет (після БЦЖ), тому не дозволяє визначити показання до повторної щеплення БЦЖ (у семирічному і чотирнадцятирічному віці).

Важливо, що Діаскінтест може бути негативним у інфікованих туберкульозом людей. Це зустрічається при важкому перебігу туберкульозу, супутньої ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитах, на ранніх стадіях туберкульозу.

Показання до використання Діаскінтеста - діагностика туберкульозного процесу, оцінка ступеня активності захворювання, уточнення діагнозу (особливо у випадках вираженої позитивної реакції Манту), визначення ефективності протитуберкульозного лікування (як один з методів оцінки).

Діаскінтест вводиться суворо внутрішньошкірно у внурішню поверхню середньої третини передпліччя. Результати проведення Діаскінтеста оцінюються через 72 години після введення препарату.

Людям, які страждають алергією, Діаскінтест проводиться на фоні прийому протиалергічних препаратів протягом п'яти днів до постановки проби і двох днів після того (відповідно до рекомендації алерголога або лікуючого лікаря).

Постановка Діаскінтеста протипоказана при будь-яких гострих або загостренні хронічних захворювань (крім тих, які можуть бути підозрілі на туберкульоз), поширених захворюваннях шкіри, епілепсії, виражених алергічних реакціях.

Після контакту з інфекційними хворими (особливо в дитячих колективах) постановка Діаскінтеста дозволена тільки після закінчення карантинних заходів.

Після проведення профілактичних щеплень будь-якою вакциною постановка Діаскінтеста дозволяється не раніше, ніж через місяць.

У рідкісних випадках при постановці Діаскінтеста можливі короткочасне підвищення температури, головний біль, нездужання. Ці ознаки проходять самостійно і не вимагають специфічних заходів щодо їх усунення.

Оцінка результатів Діаскінтеста повинна проводитися тільки спеціально навченим медперсоналом (лікарем, фельдшером або медсестрою). При негативному результаті Діаскінтеста лікування протитуберкульозними препаратами не показано.

Якщо ви вже приймали даний препарат, то ми будемо вам вдячні, якщо ви залишите свій відгук про Діаскінтесте в розділі коментарів - ваш досвід може бути дуже корисним для багатьох наших читачів. Будьте здорові!

Даний матеріал є лише короткою інструкцією до Діаскінтесту. Перед його прийомом настійно рекомендуємо проконсультуватися з лікарем і уважно ознайомитися з інструкцією із застосування Діаскінтеста.

Не займайтеся самолікуванням.

http://101god.ru/lekarstva/blog-lekarstva/

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити