Випадкове фото

Свята

Реклама

Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій у м.Шостка

На запрошення Сашка Головач, волонтера сайту в Шостці 10 травня ми з Оксаною Сядренко і Любою Павлової вирушили на знайомство в обласний дитячий протитуберкульозний санаторій в м.Шостка.

41100, Сумська обл
м.Шостка,
ул.Бабушкіна 22
(05449) 5-19-45 - головний лікар Пустовіт Валентина Яківна
(05449) 5-16-41 - oрдінаторская
(05449) 5-18-52 - завуч Михайленко Людмила Павлівна

Санаторій розташований в сосновому лісі. Працює круглий рік. Сприятливий клімат, мальовнича місцевість сприяють комплексному лікуванню туберкульозу. Використовуються специфічні медикаментозні засоби, лікувальна фізкультура, електросвітлолікування, дієтотерапія. Терміни лікування індивідуальні. Працює школа (1 - 11-й класи).
Зараз у цьому закладі перебуває 111 дітей у віці від 5 до 15 років, а взагалі санаторій розрахований на сто десять дітей. Тут проходять лікування і діти з гіперергічной туберкульозної пробою, туб інфіковані. Багато дітей, що проходять лікування в санаторії - з неблагополучних сімей, а деякі направлені сюди з інтернатів області. Після проходження курсу лікування дітей забирають додому або відправляють назад до інтернату. У санаторії під наглядом кваліфікованих лікарів діти проходять медикаментозне лікування.
У приміщеннях санаторію передбачено 4 ігрових кімнати, але всі вони потребують оновлення іграшками і покриттям на пол.Деткі все дуже товариські, допитливі, і кожна дитина свій вільний час хоче зайняти чимось інтересним.К жаль, ігрові кімнати зовсім не обладнані. Ні нормального покриття на підлозі, зовсім ні іграшок, развівалок ... варто тільки Поламане піаніно.Ми з Вами теж були дітьми, теж мріяли про нові і красиві іграшки ... у більшості з Вас вони були ... Ці діти не гірше за нас , і в наших силах дати їм хоча б половину того, що мали ми: УЮТ!
Сьогодні оголошується акція зі збору коштів на лінолеум в одну з ігрових кімнат (54 м) і ігрушек.Можно б.у. < br /> Думаю у кожного з Вас знайдеться чим поділитися! Заздалегідь Вам вдячна! Ваші пропозиції можна обговорити на форумі

фотографії тут .

 

Потреби санаторію:

 • - Іграшки (м'які, що розвивають, конструктори, настільні ігри)
 • -Спорттовари (футбольні м'ячі, бадмінтон, теніс);
 • -Канцтовари (папір, зошити, ручки, олівці, фарби);
 • -Меблі, пральна машина на 20 кг
 • -Одяг та взуття

  Волонтер у Шостці - Головач Олександр

  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  тел: 8-097-786-22-66

  Волонтер в Києві - Манакова Вікторія

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити