Випадкове фото

Свята

Реклама

Новорічні свята!!!

За традицією в дитячому санаторії 19 грудня на день Святого Миколая розпочались Новорічні свята. В цей день до вихованців на святковий концерт завітав не лише Святий Миколай, а й гості з подарунками та привітаннями: 

  • настоятель церкви Пресвятої Богородиці о.Ігор
  • настоятель храма Рожества Христового о. володимир, та діти недільної школи при храмі
  • представники міської Всеукраїнської суспільної організації "Ніхто крім нас", підполковник Бардашевський А.С.
  • студентська рада СумДУ

Детальніше: Новорічні свята!!!

Тиждень природничих дисциплін

Під гаслом "Люби природу не як символ, душі своєї! Люби природу не для себе, люби для неї!" пройшов тиждень прирордничих дисциплін. Екскурсія до Лісгоспу, біогеохімічний турнір, презентація про птахів та тварин України, відеоцікавинки про динозаврів, та виховний захід "Хімічна мозаїка" розширили знання учнів та спонукали до вивчення предметів.

Первая Всемирная неделя правильного использования антибиотиков

Всемирная неделя правильного использования антибиотиков направлена на повышение осведомленности о проблеме устойчивости к антибиотикам и на пропаганду их правильного использования среди общественности, медработников и политиков для того, чтобы остановить распространение этого явления.

Глобальный план действий в ответ на растущую проблему устойчивости к антибиотикам и другим противомикробным препаратам был одобрен на 68-й сессии Всемирной ассамблеи здравоохранения в мае 2015 года. Одной из основных целей плана является улучшение осведомленности и понимания проблемы устойчивости к антибиотикам с помощью эффективной передачи информации, санитарного просвещения и специальной подготовки.

Тема кампании «Антибиотики: используйте осторожно!» отражает общую идею, заключающуюся в том, что антибиотики являются ценным ресурсом, который необходимо сохранить. Они должны использоваться для лечения бактериальных инфекций только в случае их назначения дипломированными специалистами здравоохранения. Ни в коем случае нельзя передавать антибиотики другим людям или сохранять их на будущее, не доведя до конца курс лечения.

ВОЗ настоятельно рекомендует всем государствам-членам и партнерам в области здравоохранения присоединиться к этой кампании и содействовать повышению осведомленности в отношении этой проблемы. Для поддержки местных кампаний будут доступны многочисленные ресурсы, включая информационные бюллетени, инфографику, плакаты и мультимедийные материалы.

Подробная информация на сайте: 

http://www.who.int/mediacentre/events/2015/world-antibiotic-awareness-week/ru/

В санаторії працює психолог.

З 24.10.2016 по 28.10.2016 року в нашому санаторії пройшов Тиждень психології під гаслом “Пізнай себе”.

Із задоволенням у тижні брали участь як діти так і дорослі.

Було проведено відкриті пізнавальні заняття: “Світ емоцій та почуттів”, “Мандала — відкрий шлях до себе”, “Цікавий світ професій” та багато розвиваючих ігор таких як “Дерево настрою”, “Побажання”, “Силует моїх мрій”, “Цікавий тест”, “Афоризм”, “Стіна відвертості” та інші.

Ми із задоволенням відвідали виставку сучасного мистецтва у краєзнавчому музеї на тему “Сторінки історії українського мистецтва”, запрошували до себе гостів із “Клініки дружньої до молоді” та брали активну участь у тренінгу “Спілкування між дівчатами та хлопцями”.

Завершився тиждень святковою лінійкою та нагородженням учасників.

Ура!!!! Ми відкрились!!!

Ура!!! Санаторій знову запрошує в гості всіх хто знайомий з паличкою Коха. Професійне лікування, змістовне навчання та веселі розваги чекають на вас!

Майстерня Діда Мороза

За традицією в дитячому санаторії святкування Нового року  розпочинається 19 грудня в День Святого Миколая. Святковий концерт, виставки листівок , поробок , газет, малюнків. Незчувшись і коли настає Новорічний ранок  для малечі та костюмована дискотека в новорічну ніч. Колядки, щедрівки,засівання. І всі ці заходи проходять весело і довгоочікувано оскільки багато гостей  приїздять в санаторій на зимових канікулах. І як гостинні хазяєва  ми дякуємо всім небайдужим, хто завітав у наш заклад з подарунками і добрими словами привітань та побажань. Нехай у новому 2016 році здійсняться ваші завітні мрії,  здоров’я буде відмінним і добрі вчинки повернуться вам сторицею.

Детальніше: Майстерня Діда Мороза